Detoks

Długookresowe, intensywne spożywanie alkoholu  doprowadza organizm do skrajnego wyczerpania tak fizycznego, jak i psychicznego. Profesjonalne odtrucie to pierwszy i najważniejszy krok pozwalający na odzyskanie sił witalnych i przywrócenie równowagi racjonalnego myślenia.

Terapia Iwonicz w trosce o zachowanie kompleksowości usług, we współpracy z ośrodkiem Amicus z Jasła zapewnia możliwość detoksykacji organizmu. 

Ośrodek Amicus realizujący detoksykację wyróżnia:

– Gwarancja 100% anonimowości 
W trakcie całego pobytu możesz być pewien, że zachowamy pełną dyskrecję oraz poufność danych osobowych.
 
– Czynne 24h/7 dni
Jesteśmy do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy­ w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.
 
– Gwarancja bezpieczeństwa
Zapewniamy pełne zaplecze diagnostyczne oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów (lekarz, pielęgniarka, psychoterapeuta).
Dzięki komfortowym warunkom i domowej, pełnej ciepła i zrozumienia atmosferze, skorzystanie z naszych usług będzie szansą na wyciszenie, zregenerowanie organizmu.
Dzięki odpowiednim zabiegom i osłonie przed powikłaniami zniwelujemy objawy odstawienne i będziesz mógł łagodnie dojść do stanu równowagi.

Opłata za usługi detoksykacji ustalana jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej pod numerami telefonów Amicus:

577 977 167     577 977 168

 

Na życzenie możliwy jest transport przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij