Co nas wyróżnia? Dlaczego warto wybrać właśnie nasz ośrodek?

AUTORSKI, UNIKALNY PROGRAM LECZENIA

Stosujemy autorski program terapii opracowany przez wybitnych ekspertów – praktyków. Program został opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i kliniczne podczas pracy z osobami uzależnionymi. Główne cele jakie stawialiśmy sobie podczas tworzenia programu to: skuteczność terapii, dostosowanie do indywidualnych potrzeb i uwzględnienie specyfiki różnych osobowości.

JESTEŚMY Z TOBĄ. TAKŻE PO TERAPII

Otrzymasz „szyty na miarę” Osobisty Program Terapeutyczny, dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb, zawierający:

  • indywidualny program dalszego zachowania,
  • harmonogram dnia i sposób planowania dnia,
  • zalecenia do utrzymania abstynencji,
  • program żywieniowy, dietetyczny,
  • indywidualne zalecenia.

DOŚWIADCZONA, GODNA ZAUFANIA KADRA

Nasi specjaliści to jeden z naszych największych atutów. Osoba poddająca się leczeniu znajduje się pod opieką lekarzy, psychologów i pielęgniarek posiadających udokumentowane, wieloletnie doświadczenie w opiece i leczeniu osób zmagających się z uzależnieniami. Decydując się na Terapię Iwonicz, oddają się Państwo pod opiekę sprawdzonych i godnych zaufania osób.

LECZENIE „OD ZARAZ”, BEZ SKIEROWAŃ

U nas nie musisz czekać na nowy turnus. Leczymy w trybie „od zaraz”. Po bezpłatnej konsultacji zapraszamy Cię do naszego ośrodka bez żadnych opóźnień, kolejek, skierowań.

KOMFORTOWY OŚRODEK ZAPEWNIAJĄCY PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone pokoje lub apartamenty. W każdym z nich znajduje się indywidualnie regulowana klimatyzacja, łazienka, telewizor, telefon stacjonarny, część pokoi posiada balkon. Na terenie całego budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet.
Zapraszamy do GALERII zdjęć ośrodka i najbliższego otoczenia.

LOKALIZACJA W PIĘKNYM UZDROWISKU IWONICZ ZDRÓJ

Ośrodek Terapia Iwonicz położony jest na obrzeżu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Uzdrowiskowego.

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój położone jest w południowo-wschodniej części Polski w województwie podkarpackim. Oddalone jest 80 km od Rzeszowa. Na jego atrakcyjność wpływa przede wszystkim piękne położenie wśród zielonych lasów jodłowo-bukowych, bogate złoża wód leczniczych oraz niezwykle korzystny mikroklimat. Jest to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce – pierwsza wzmianka o istnieniu wód mineralnych na tym terenie pochodzi z 1413 roku.

Można go określić jako klimat dolin i kotlin śródgórskich. Cechą charakterystyczną klimatu Iwonicza jest obniżona wilgotność powietrza spowodowana jego południowym spływem z Przełęczy Dukielskiej. Spływ ten często przyjmuje charakter wiatru fenowego. Umiarkowane wzniesienie (ok. 400-600 m n.p.m.) powoduje, że ciśnienie atmosferyczne jest obniżone co stanowi bodziec klimatyczny o pierwszorzędnym znaczeniu biologicznym. Wpływa też na czystość powietrza oraz wzrost natężenia promieniowania słonecznego. Leżący na obszarze największego nasłonecznienia i najmniejszego zachmurzenia w Polsce Iwonicz Zdrój jest idealnym miejscem, które działa uspokajająco, orzeźwiająco i wzmacniająco. Jeśli oazy spokoju i zdrowia, polecamy to właśnie uzdrowisko. Iwonicz Zdrój to urocze miasto, które znajduje się w dolinie Iwonickiego Potoku w Beskidzie Niskim. Na terenie miejscowości znajduje się baza uzdrowiskowa, która wykorzystuje liczne lecznicze źródła jodobromowe i siarczkowe.