Naszą misją jest niesienie pomocy Osobom, którym alkohol oraz uzależnienia behawioralne każdego dnia kradną szczęście oraz sens życia. Pomagamy wydostać się z zamkniętego kręgu samotności, bezsilności i strachu, które sprawiają, że każda próba walki z nałogu kończy się na niedotrzymanych obietnicach.

Przeprowadzamy także konsultacje psychologiczne indywidualne oraz grupowe zajęcia terapeutyczne. Kompleksowość pomocy odróżnia nas od innych, wybiórczo działających ośrodków odwykowych. Dodatkowo zapewniamy pełną dyskrecje i anonimowość, pacjenci przyjmowani są bez skierowania. Jedynym warunkiem przyjęcia jest chęć zmiany własnego życia na lepsze.

Pobyt w naszym ośrodku to Twoja inwestycja w nowe życie, powodzenie, godność, zaufanie. Gwarantujemy, że czas spędzony w naszym ośrodku terapeutycznym w Iwoniczu-Zdroju nie będzie czasem straconym. Udzielamy wsparcia na najwyższym poziomie, które jest niezbędne w skutecznej terapii każdego nałogu. Ośrodek Terapia Iwonicz jest doskonałym miejscem do wyciszenia się i przemyśleń nad własnym życiem. Zapewniamy terapię przygotowaną przez specjalistów i dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Ośrodek położony jest na obrzeżu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Uzdrowiskowego.

Posiadamy 23 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, w każdym z nich znajduje się indywidualnie regulowana klimatyzacja, łazienka, telefon stacjonarny, część pokoi posiada balkon. Na terenie całego budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet.