Opinie naszych klientów

Filter
1 - 5
Review for opinia-terapia
5/5
nadzieja

Bardzo pomocna placówka. Od pierwszego kontaktu… to jest od telefonu i rozmowy z Panią Edytą, która przekonała mnie by wysłać syna na leczenie. Syn pojechał do Iwonicza po długich namowach – niełatwo przekonać własne dziecko do pójscia na leczenie… na wyjście z nałogu… To dzięki ciężkiej pracy i trzem tygodniom spędzonym w ośrodku przyniosło rezultaty. Mija kolejny miesiąc a moje dziecko jest zdrowe, mieszka z nami i jesteśmy świadomi, że to dopiero początek długiej drogi, zerwania z dotychczasowymi nawykami, kolegami, poszukiwanie zainteresowań. Ale damy radę, powodzenia dla wszystkich, którzy chcą wyprowadzić swoich bliskich na prostą!

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
4/5
jest ok

Wysoki standard i możliwość oderwania się od bieżacych spraw, świetne zajęcia z doradcami, którzy znają się na swojej pracy.

Ocena :
4
Review for opinia-terapia
5/5
Zibi

Wy wiecie za co! Daję bez kozery 11/10 i moją wdzięczność na zawsze. Robię co w mojej mocy by nie wrócić tam, gdzie byłem a wszystkich pracowników z Iwonicza pozdrawiam najserdeczniej jak tylko mogę. Do sceptyków: to nie jest tak, że przyjedziecie, podłączą Was do magicznego urządzenia i jak za pociagnięciem magicznej różdżki wyjdziecie w magiczny sposób z nałogu. Taka magia nie działa. Działa natomiast ciężka praca każdego dnia, umiejętność mówienia „nie” i odwaga by skończyć z tym, co nas niszczyło. Doceniam ciężką pracę jaką wykonali pracownicy ośrodka by postawić mnie na nogi i wiem, że jestem tylko człowiekiem, który sam wszystkiego nie da rady zrobić. Teraz to pojmuję i każdego kto myśli, że się nie da, bo już próbował, zachęcam by spojrzał w lustro i sam przed sobą odpowiedział na pytanie – czy na pewno zrobiłem wszystko co się dało? Jestem pewien, że nie wszystko.

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
4/5
3 miesiące bez % i życie idzie do przodu

To niesamowite, że tyle czasu mija a ja wciąż bez %%% za to z coraz bardziej poukładanym życie. Dziękuję!

Ocena :
4
Review for opinia-terapia
5/5
POLECAM!

10/10!

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
5/5
Szczere podziekowanie za wsparcie i pomoc!

Piekne okolice, spokoj , cisza,czas na przemyslenia, POWROT DO NORMALNOSCI ,TRZEZWOSC! to osrodek w Iwoniczu!Fachowa pomoc, dobre slowo. Dziekuje za wszystko chcialbym zeby mi sie udalo wytrwac w trzezwosci. Bede nad tym pracowal .Polecam wszystkim ktorzy chca cos zmienic w swoim zyciu. Kazdy dzien to walka o lepsze jutro dla siebie i swoich bliskich.

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
5/5
Bardzo pozytywna

Niezapomniany pobyt i udany wypoczynek! Piękne położenie.. W dole pobliskie uzdrowisko. Na uznanie zasługuje wysoce kompetentny i niezwykle uczynny, sympatyczny Personel hotelu , administracji i terapeutów¨! Na najwyższe uznanie zasługuje hotelowa kuchnia Wysoki światowy poziom! Wykwintne dania są nie tylko przepyszne, sa artystycznie wykreowane i elegancko serwowane.. Kuchnie może przygotować potrawy na indywidualne życzenie (dieta i odpowiednie czasy podania). Łazienka czysta, wysprzątana jak i pokój. W dłuższym pobycie możliwość przepierki garderoby. Cicho i spokojnie. Godne polecenia dla ludzi pragnących ciszy i spokoju oraz oczekiwań od terapeutów.. Ja byłem miesiąc czasu i byłem zachwycony. Terapia na wysokim poziomie.. Telewizor radio w pokoju, Internet Wi-Fi. SUPER, Super, Super. Wielkie dzięki za pomoc i wskazanie dalszej drogi

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
5/5
Bardzo pozytywna

Niezapomniany pobyt I udany wypoczynek! Piekne polozenie ze wspanialym widokiem na uroki krajobrazu. i. W dole pobliskie uzdrowisko. Na uznanie zasluguje wysoce kompetentny I niezwykle uczynny, sympatyczny Personel hotelu i administracji¨! Na najwyzsze uznanie zasluguje hotelowa kuchnia Wysoki swiatowy poziom! Wykwintne dania sa nie tylko przepyszne, sa artystycznie wykreowane I elegancko serwowane.. Kuchnie może przygotować potrawy na indywidualne życzenie (dieta).W tym spokojnym, lekko na wzgorzu polozonym miejscu bylo to bardzo mile zaskoczenie. Lażienka czysta, wysprzątana jak i pokój. W dłuższym pobycie możliwość przepierki garderoby. Cicho i spokojnie. Godne polecenia dla ludzi pragnących ciszy i spokoju – dla ludzi starszych jak małżeństw z małymi dziećmi.. Ja byłem miesiąc czasu i byłem zachwycony. Terapia na wysokim poziomie.. Telewizor radio w pokoja, Internet Wi-Fi. SUPER, Super, Super.

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
4/5

Trochę mi zajęło zanim zdobyłem się na napisanie czegokolwiek… od mojego wyjścia z Iwonicza minęło już grubo ponad pół roku…ale nie chciałem pisać wcześniej, bo co jeśli nie podołam… jeśli się złamię… Dziś napiszę, najwyższy czas by podziękować, bo choć nie raz kusiło… w końcu to tylko jedno piwo myślałem… ale twardo stałem przy swoim… tak jak mnie nauczyliście.. i za to Wam dziękuję…. Napisałbym do zobaczenia, bo chętnie bym Was kiedyś odwiedził… ale mam nadzieję, że zobaczymy się w lepszych, zdrowszych okolicznościach… kiedy z satysfakcją powiem Wam: popatrzcie, jestem trzeźwy, to dzięki Wam…. Do zobaczenia zatem… w lepszych okolicznościach…

Ocena :
4
Review for opinia-terapia
5/5

Już rok i 4 miesiące jestem wolny od alkoholu. Dzięki Bogu, Wam i mojej przemożnej woli udało mi się wrócić do spokoju w życiu i normalnego funkcjonowania. Wiem już teraz , że wytrwam, wiem jak to zrobić, chociaż nie jest łatwo i nie będzie. Za wszystkich uzależnionych i za Was modlę się. Bez Was nie dałbym rady. Ksiądz Marek

Ocena :
5
Review for opinia-terapia
0/5
Pipi

Już pół roku jestem „wolna”, a przede wszystkim szczęśliwa dzięki terapii w Waszym ośrodku. Odkrywam na nowo piękno każdego dnia bez alkoholu, fotografuję, piekę ciasta,sprzątam, uczestniczę w imprezach ale z wewnętrzną radością duszy, że nie muszę już pić. Dziękuję !!!!!!!

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5
opinia

Kilka miesiecy temu skończyłem terapie odwykową. Pomogliście mi stanąc na nogach po bardzo ciężkich przeżyciach. Straciłem pracę, syn zachorował to wszystko doprowadziło mnie do ciężkiej depresji którą leczyłem procentami. Mojej żonie polecono wasz ośrodek i wysłała mnie do was. Pierwsze dni były dla mnie bardzo cięzkie. Najtrudniej jest przyznać się do błędów, opowiedzieć wprost o problemach i tym wszystkim co siedzi w głowie gdzieś głeboko. Macie świetną i wyrozumiałą kadrę, potraficie z ludzi wyciagnąć wszystko tak, że człowiek czuje się w końcu oczyszczony. Długie rozmowy, rodzinna atmosfera spowodowały że byłem spokojny. Miałem wrażenie, że nie jestem sam, nikt mnie nie oceniał. Każdy rozumiał i pomagał. Jedna z najlepszych decyzji w moim życiu to wyjazd do was. Dziękuję!

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5
Opinie o Terapii Iwonicz

Dziękuję serdecznie za zaangażowanie i czas poświęcony mi w trakcie wszystkich terapii prowadzonych w ośrodku. Nie wiem jak skończyłoby się moje życie, gdyby nie Wasza pomoc. Mogę śmiało napisać, że uratowaliście mi życie. Dzięki wam uwolniłam się od całego syfu, towarzystwa które źle na mnie wpływało. Pomogliście mi stanąć na nogi! Przede mną jeszcze długa droga! Mój sukces w walce z dopalaczami jest waszym sukcesem! Dziękuje serdecznie!

Ocena :
Review for opinia-terapia
4/5

Z tej strony Kasia. Dziękuję serdecznie za zaangażowanie i czas poświęcony mi w trakcie wszystkich terapii prowadzonych w ośrodku. Nie wiem jak skończyłoby się moje życie, gdyby nie Wasza pomoc. Mogę śmiało napisać, że uratowaliście mi życie. Dzięki wam uwolniłam się od całego syfu, towarzystwa które źle na mnie wpływało. Pomogliście mi stanąć na nogi! Przede mną jeszcze długa droga! Mój sukces w walce z dopalaczami jest waszym sukcesem! Dziękuje serdecznie!

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5

W moim pędzącym i zawirowanym przez alkohol życiu odnalazłam tu duchową przystań i fachową pomoc psychologów oraz wspaniałych terapeutów. Szczególne podziękowania dla p. Sławka, który swoim spokojem i dobrym słowem pokaże właściwą ścieżkę. Najważniejszy aspekt tej terapii to możliwość wyjścia na zewnątrz, kontakt z rodziną a do tego rewelacyjne jedzenie oraz warunki w hotelu „Elita”. Sama nie dałabym rady!!!!!!! DZIĘKUJĘ!!!!

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Jestem matką alkoholika. Piszę tą opinię dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wysłaniem swoich bliskich na odwyk. Wraz z mężem podjęliśmy decyzję o wysłaniu syna na odwyk, ponieważ jego nałóg zagrażał jego życiu. Dwukrotnie wylądował w szpitalu… Staraliśmy się pomagać mu jak tylko potrafiliśmy. Niestety bezskutecznie. Wysłanie go do ośrodka było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć… Odzyskałam mojego syna! To niesamowite, udało wam się go odnaleźć i przyprowadzić go z powrotem do nas… Teraz kontynuuje terapię w Gdańsku, gdzie mieszkamy, co tydzień spotyka się z psychologiem, ale zmienił się nie do poznania!

Ocena :
Review for opinia-terapia
4/5

Detoks od dopalaczy to okropna sprawa, było ciężko, ale się udało. Dzięki!

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Te 6 tygodni to była ostatnia moja szansa. Życie dzięki Bogu i profesjonalnym ludziom w ośrodku a przede wszystkim przemożnej mej woli nabrało sensu. Teraz po trzech miesiącach wiem, że wytrwam, wiem jak to zrobić – jak żyć. Z czystym sumieniem polecam ośrodek i wspaniałych terapeutów. Wszystkich uzależnionych polecam Bożej opiece. Z Londynu ksiądz Marek

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Dziękuję za „wyprostowanie” mojego myślenia o sobie. Wiem kim jestem i czego oczekuję. Panie Slawku i Kingo byłem zły na was teraz wiem, że nie nie chciałem rozstać się z piciem. THX wielkie ze pomogliście mi to zobaczyć. Polecam ośrodek każdemu kto okłamywał samego siebie i innych.

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Mógłbym pisać dużo, napisze szczerze DZIĘKUJĘ jest dobrze 🙂

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Dziękuję wam za pomoc, mam nowe życie ale nie zapomne o przeszłości o tym kim jestem.

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Po terapii w tym ośrodku wróciłam odmieniona, ciężko pracowałam żeby w domu funkcjonować jak kiedyś. Łatwo nie jest, wiem, że mogę zawsze zadzwonić do p. Sławka w chwili zwątpienia pomoże. Zrobię wszystko żeby nie zaprzepaścić szansy jaką dała mi rodzina. Nie zawiodę ich ani siebie. Trzymajcie kciuki!

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5

Polecam mi pomogli

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

W ośrodku spędziłem cztery tygodnie. Cieszę się, że trafiłem właśnie tam. Ludzie, których tam spotkałem i poznałem byli szczerzy, wyrozumiali, życzliwi oraz bardzo serdeczni. Dziękuję terapeutom i wszystkim pracownikom za wszystko, co dla mnie zrobili. Dali mi wiarę we własne możliwości. Wiem, że tylko ode mnie zależy, jak będzie wyglądał każdy nowo rozpoczęty dzień. Teraz wierzę, że mi się uda. Dzięki za wszystko. Jesteście profesjonalistami, ośrodek w 100% godny polecenia POZDRAWIAM WSZYSTKICH 😉

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Dziękuję Wam wszystkim! W końcu patrzę optymistycznie w przyszłość i wierzę, że uda mi się wyjść na prostą:) Ośrodek rewelacja, super miły personel, a terapeuci – pełen profesjonalizm. Polecam

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Witam, właśnie opuściłem osrodek terapii w Iwoniczu Zdroju. Serdecznie dziękuję za okazany szacunek, zaufanie oraz profesjonalne podejście pana Sławka i całego zespołu. Pójście na terapie odkladałem z dnia na dzien, po podjęciu decyzji o przyjeździe do ośrodka mój świat zmienił sie na lepsze. Odzyskałem wiarę w siebie i swoje możliwości. Wróciłem do domu, rodziny, pracy….Trzymajcie za mnie kciuki. Staszek z Ulanowa

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5
Podziękowanie

Niech te kwiaty będą dowodem mojej wdzięczności dla wszystkich, którzy mi byli życzliwi.

kwiaty-basia

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Jestem bardzo zadowolony z terapii oraz ośrodka. Myślę spędzić resztę życia w trzeźwości. Czuję się spokojniejszy i jestem gotowy do stawienia czoła rzeczywistości.

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5

Spokój, cisza i rewelacyjne warunki do powrotu do zdrowia. Terapeuci wiedzą co robią. Polecam:)

Ocena :
Review for opinia-terapia
0/5

Gorąco polecam terapię w tym ośrodku. Super personel i niesamowite miejsce – cisza i spokój.

Ocena :
Review for opinia-terapia
5/5

Bardzo dobry ośrodek!

Ocena :
Review for opinia-terapia
4/5

Nie mam większych zastrzeżeń!

Ocena :
Zadzwoń!
Mapa dojazdu